Jdi na obsah Jdi na menu
 


U speciálního beduínského soudu obviněný olizuje rozžhavené železo

Zrůdnost a zhovadilost totalitní ideologie dosáhla dalšího levelu...

article preview

   Zrůdnost a zhovadilost totalitní ideologie dosáhla dalšího levelu...

 

Vinen, či nevinen? U speciálního beduínského soudu obviněný olizuje rozžhavené železo.

 

   "Tak co, milí neomarxisté, těšíte se na "žhavý polibek"?

 

článek zveřejněný 6. ledna 2018 na serveru seznamzpravy.cz (i s videem ZDE)

 

1.jpg

Podezřelý musí třikrát olíznout rozžhavené železo a pak na soudce vypláznout jazyk. Ten rozhodne o vině či nevině podle signálu, který mu určí Bůh.

 

   Hluboko v beduínském teritoriu v Egyptě stále žijí staré tradice. Jednou z nejzvláštnějších je (?!) jedinečný (?!) způsob určování viny, nebo neviny - a to rozžhaveným železem.

 

   Soudní dvůr je improvizovaný a nijak velkolepý. Stěny drží pohromadě dřevo a plast, přesto se jedná o místo, kde můžou žalovaný a jeho žalobce dostát spravedlnosti. Tento beduínský soud je známý jako Besha´a a nevedou ho státní úředníci, ale soudce zvaný Mobsha´a.

   "Většina případů se týká krádeže hospodářských zvířat, zabíjení, krádeže peněz a krádeže zlata," vysvětluje beduínský soudce. Za normálních okolností řeší tyto kauzy běžný soud, ale v případě, že si žalobce není jistý vinou obžalovaného, nechá rozhodnutí na kmenovém soudu.

   Rituál začíná zahříváním železa. Když je kus dostatečně žhavý, musí ho obviněný třikrát olíznout jazykem. Po všech pokusech si může ústa vypláchnout vodou, pak ukáže jazyk všem přítomným u soudu. Mobsha´a poté rozhodne o tom, zda je obžalovaný vinen, či ne. A jak se to pozná? Podle beduínů vyšle soudci signál Bůh.

 

 

   MŮJ KOMENTÁŘ: Tak co, islámofilové a neomarxisté, nemůžete se dočkat, až budete olizovat rozžhavené železo? A který chorý mozek napsal, že tato barbarská primitivní metoda "se jedná o jedinečný způsob určování viny"?!