Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jamesův apel

"Vytvoř si digitální archiv a rozšiřuj jej dál!"

article preview

 

Jamesův apel

 

 

cesi-bojuji.jpg

 

 

   Vlastenci! Potomci Přemyslovců, husitů, československých legionářů, příslušníků druhého a třetího odboje!

 

   Češi! Islám a jeho fanatičtí vyznavači jsou na postupu! Společně s neomarxistickým sekundantem se snaží ovládnout evropský prostor. Podaří-li se jim to, bude všemu konec. Naši svobodu, kulturu a další hodnoty nahradí středověké tmářství a totalita, která potrvá už navždycky. A v západní, severní a jižní Evropě není tento vývoj nereálný. Toto nesmíme v naší zemi v žádném případě dopustit!

realny-orwell-zmenseno.jpg

 

   Češi! Nevěřte neomarxistickým lžím o "umírněném" islámu! Umírněný či mírumilovný islám existuje jen ve vyfetovaných hlavách levičáků, nikoliv však v realitě! Nevěřte ultralevicovým lhářům o "fake news" a "hoaxech". Tzv. "boj proti dezinformacím" je neomarxistická lživá propagandistická kampaň mající za úkol uvést veřejnost v nevědomost. Historie nesčetněkrát dokázala, že levičáci pro dosažení svých cílů lhali a klamali, a stejně tak se chovají i dnes! Uvěříte-li jim, bude to jejich vítězství a vaše prohra!

never-levici-zmenseno.jpg

 

   Češi! Vlastenci! Vytvořte si digitální archiv a rozšiřujte jej dál! Šiřte zejména videa, která vyvracejí lži neomarxistů. Zasaďte se o to, aby teokratická totalita nezvítězila! Zasaďte se o to, ať Česko zůstane svobodné a nikdy islámské!

 

James Harris